Finanse organizacji pozarządowej w praktyce

Zarejestruj sięAby skorzystać
z pełnej wersji serwisu

Prenumerata

Prenumerata

Portal NGO - Finanse organizacji pozarządowej w praktyce to setki porad doskonałych prawników, doradców i ekspertów zajmujących się na co dzień finansami i doradztwem dla organizacji pozarządowych, które ułatwią Ci prowadzenie księgowości, dokumentacji finansowej, kadrowej i projektowej w organizacji, a także pozyskiwanie środków finansowych, prowadzenie projektów, rozliczanie grantów i zarządzanie organizacją pozarządową.

Twoje zamówienie obejmuje

Dostęp do PortaluNGO.pl + czasopismo papierowe „Prawo i Finanse w NGO”

OTRZYMUJESZ:

 • Czasopismo „Prawo i Finanse w NGO”
 • Nieograniczony dostęp do Portalu NGO
 • E-letter - raz w tygodniu na skrzynkę e-mail
 • Indywidualne konsultacje z ekspertem drogą e-mailową
 • Materiały „na życzenie”

CENA PROMOCYJNA ZA PIERWSZY MIESIĄC 9,90 zł netto (10,69 zł brutto)

Cena za każdy kolejny numer w prenumeracie: 59,90 zł netto (64,69 zł brutto). W ramach prenumeraty otrzymasz 3 wydania magzazynu. Do ceny prenumeraty doliczamy jednorazową opłatę za koszty pakowania i wysyłki czasopisma w kwocie 29,70 zł netto (32,08 zł brutto).

Po złożeniu zamówienia wysyłamy do Ciebie papierowe wydanie czasopisma wraz z fakturą za okres promocyjny. W ciągu 48 godzin otrzymasz 30-dniowy dostęp do Portalu NGO. Jeśli w ciągu 14 dni od otrzymania czasopisma nie zrezygnujesz (faksem, mailowo, bądź telefonicznie) z dalszej prenumeraty, prześlemy kolejne wydanie czasopisma wraz z fakturą za prenumeratę 3 wydań czasopisma i 90-dniowy dostęp do bazy porad na Portalu NGO. Dodatkowo otrzymasz od nas w prezencie książkę. Rezygnacja z dalszej prenumeraty jest możliwa przed końcem każdego okresu rozliczeniowego. W tym celu skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta – tel. 22 518 29 29, e-mail: [email protected]

 • W serwisie:

  Lista wydań Lista wydań Tematyka Tematyka O publikacji O publikacji Regulamin Regulamin Reklama Reklama Kontakt Kontakt Lista wydań Tematyka O publikacji Regulamin Reklama Kontakt
 • Wip:

  www.experto24.pl www.experto24.pl www.experto24.pl
 • Portale:

  Portal Kadrowy Portal Kadrowy Portal Oświatowy Portal Oświatowy Portal BHP Portal BHP Portal ZP Portal ZP Portal FK Portal FK Portal Spółka z o.o. Portal Spółka z o.o. Portal Kadrowy Portal Oświatowy Portal BHP Portal ZP Portal FK Portal Spółka z o.o.
Copyright © 2021 Portalngo.pl