Finanse organizacji pozarządowej w praktyce

» wyszukiwanie zaawansowane
Zarejestruj sięAby skorzystać
z pełnej wersji serwisu

Zobacz także

Nowe zasady ustalania wysokości dofinansowania do wynagrodzenia pracowników niepełnosprawnych

3 lutego 2010 r. weszło w życie rozporządzenie zmieniające zasady miesięcznego dofinansowania do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych.
Nowe przepisy zmieniły definicję najniższego wynagrodzenia występującego w rozporządzeniu w taki sposób, by było ono równe minimalnemu wynagrodzeniu za pracę obowiązującemu w grudniu roku poprzedniego, a nie jak w 2009 r. minimalnemu wynagrodzeniu za pracę obowiązującemu w styczniu danego roku.

W 2010 r. pracodawcy zatrudniającemu w przeliczeniu na pełny wymiar czasu pracy mniej niż 25 pracowników oraz pracodawcy zatrudniającemu co najmniej 25 pracowników w przeliczeniu na pełny wymiar czasu pracy i osiągającemu wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w wysokości co najmniej 6% przysługuje miesięczne dofinansowanie w wysokości odpowiednio 70% lub 90% kwot dofinansowania, natomiast pracodawcy prowadzącemu zakład pracy chronionej przysługuje 100% tej kwoty.

Przepisy rozporządzenia mają zastosowanie po raz pierwszy począwszy od miesięcznego dofinansowania należnego za styczeń 2010 r.
Autor: Dorota Pieńkowska
Redaktor prowadząca
"Rachunkowość organizacji pozarządowej w praktyce"
Tekst opublikowany: Marzec 2010 r.
Słowa kluczowe: wysokość dofinansowania |

Zobacz także

 • W serwisie:

  Lista wydań Lista wydań Tematyka Tematyka O publikacji O publikacji Regulamin Regulamin Reklama Reklama Lista wydań Tematyka O publikacji Regulamin Reklama
 • Wip:

  www.fabrykawiedzy.com www.fabrykawiedzy.com www.experto24.pl www.experto24.pl www.fabrykawiedzy.com www.experto24.pl
 • Publikacje:

  Finanse i Prawo w NGO Finanse i Prawo w NGO Finanse i Prawo w NGO
 • Portale:

  Portal Kadrowy Portal Kadrowy Portal Oświatowy Portal Oświatowy Portal BHP Portal BHP Portal ZP Portal ZP Portal FK Portal FK Portal ZUS Portal ZUS Portal Spółka z o.o. Portal Spółka z o.o. Portal RB Portal RB Portal Kadrowy Portal Oświatowy Portal BHP Portal ZP Portal FK Portal ZUS Portal Spółka z o.o. Portal RB
Copyright © 2018 Portalngo.pl